• 6. maja 2024 17:00Družabno srečanje z znanimi ljudmi iz našega okolja.
    • 20. maja 2024 10:00kartanje in druge družabne igre
    • 20. maja 2024 17:00Polona Avsenak: potovalni kolaž – potopisno predavanje.
    AEC v1.0.4

Velik uspeh naših balinarjev, 14. in 15. maja 2019

Člani Društva upokojencev Jesenice smo bili 14. in 15. maja na baliniščih v Bazi organizatorji pokrajinskega prvenstva  v balinanju. Nastopilo je 17 moških in 12 ženskih ekip gorenjskih društev upokojencev. Pri moških je naslov gorenjskega prvaka osvojila ekipa našega društva v postavi  : Milan Rijavec, Jože Domevščik, Ibrahim Mijezinović, Janez Šušteršič in Vojko Božič. Druga je bila ekipa Društva upokojencev Komenda in tretja ekipa Društva upokojencev  Škofja Loka. Pri ženskah je zmagala ekipa Društva upokojencev Kranj v postavi : Mojca Kopač, Rezka Ozmec, Marina Kunstelj, Smilja Vujičič in Lucija Kašman. Druga je bila ekipa Društva upokojencev Jesenice,in tretja ekipa Društva upokojencev Kamnik. Naše društvo je   osvojilo tudi prehodni pokal Pokrajinske zveze Društev upokojencev Gorenjske.  Poleg moške zmagovalne ekipe so bile za uspeh z drugim mestom zaslužne članice ženske ekipe v postavi : Ana Langus, Jožica Mavsar,  Sonja Srna, Albina Fülle in Vera Rozman.

Napisal: Janko Rabič           Slikala: Janko Rabič in Mirko Savandić