Gorenjsko prvenstvo upokojencev v pikadu, 5. aprila 2013

Po nekaj letnem prizadevanju smo v DUJ letos uspeli sestaviti moško in žensko ekipo v pikadu. Treningi potekajo vsako sredo od 17. do 19. ure.

Na tekmovanju so se izkazale ženske z odličnim rezultatom. Osvojile  so drugo mesto (2213 točk). Prehitela jih je samo ekipa iz Kamnika (2316 točk). Precizno je metala Lučka Marinkovski in je med ženskami osvojila prvo mesto (710 točk). V ženski ekipi so tekmovale: Lučka Marinkovski, Sonja Kos, Vera Lazarova in Lučka Zelenjak.

Moška ekipa je zasedla 15. mesto (2126 točk) kljub dobrim metom. Obljubili so, da bodo do prihodnjega tekmovanja več trenirali, da bodo njihovi meti bolj natančni. V moški ekipi so bili: Dani Koritnik, Krešo Srke, Ivan Rebernik, Franc Bizjak. Najboljša moška ekipa je bila iz Komende in je dosegla kar sanjski 2851 točk.

Napisal: Stane Arh                Slikala: Lučka Marinkovski